Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

26 Aralık 2010 Pazar

Keith Langford Bosna Hersek Yolunda

Eurolig'de normal sezonu MVP olarak tamamlayan ve son hafta Zalgiris Kaunas karşısında sunduğu resitalle 10. haftada da bu ödüle kavuşan Keith Langford cephesinde yeni gelişmeler var. FIBA Avrupa'nın "Ne olursan ol 2011 Avrupa Şampiyonası'na gel" kararı sonrası turnuvaya katılacak tüm takımlar devşirme konusunda girişimlere başladılar. Bosna Hersek Basketbol Federasyonu da Keith Langford'un menajerleriyle görüşerek olumlu cevap aldı. Henüz federasyondan herhangi bir doğrulama veya red yok ama açıklamanın en kısa zamanda yapılması bekleniyor. İyi bir tercih ama ben ne olursa olsun devşirme olayına karşıyım. Domercant'in, Langford'un, Logan'ın ve diğerlerinin ne işi var Avrupa Şampiyonası'nda allah aşkına.

1 yorum:

sannti dedi ki...

Devşirme olayı iyiden iyiye transfer yapma şeklini aldı Avrupa'da artık. Langford da bu yaz yeteneklerini Bosna Hersek'e götürmeye karar vermiş sanırım.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...