Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

22 Aralık 2010 Çarşamba

Alan Anderson Barça'da

Sakatlıklardan sonra Regal Barcelona'nın transfer yapmak istediğini ve en kuvvetli adayın Alan Anderson olduğunu yazmıştık. Beklenen açıklama Barcelona tarafından yapıldı. 28 yaşında ve 1.98 boyunda olan Amerikalı Anderson'ın sözleşmesi haziran ayı sonuna kadar sürecek. Alan Anderson'ın adı bu yaz en ciddi Real Madrid'le anılmış, hatta Real Madrid Baloncesto'nun resmi Facebook sayfasında Alan Anderson'la sözleşme yapıldığı bile yazılmış, sonra kulüpten resmi bir açıklama gelmemişti. Anderson'da sezona New Mexico Thunderbirds'le başlamıştı.

Alan Anderson NBDL takımlarından Thunderbirds'te 22 sayı, 6 ribaunt ve 5 asist ortalamalarıyla oynadı. Avrupa'da son olarak geçen sezon Maccabi Tel-Aviv forması giyen Anderson, 13.7 sayı ortalamasıyla oynuyordu. Anderson, pazar günü oynanacak Real Madrid karşılaşmasıyla ilk kez Barcelona forması giyecek. Geçen sezon Maccabi formasıyla Real Madrid'e karşı Top 16 gruplarında, Nokia Arena'da 37 dakikada 20 sayı 8 ribaunt 5 asist 4 top çalma, Madrid'de oynanan maçta ise 36 dakikada düşük yüzdeyle 8 sayı atarak hayal kırıklığı yaratmıştı. Regal Barcelona bu transferle birlikte bu sezon 3. eklemesini de yapmış oldu.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...