Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

12 Aralık 2010 Pazar

Gutierrez'den Bir Maçta 15/22 Üçlük


Leonardo Gutierrez kariyerinin tamamına yakınını Arjantin'de geçiren ve geçirmeye de devam eden bir oyuncu. Öyle ki dünya şampiyonasında bir maç sonrası birkaç soru isteğime "No English" diyip yanımdaki Arjantin'liye dönerek beni çok şaşırtmıştı. Geçen hafta bir maçta en fazla üçlük isabeti rekorunu 15 ile paramparça etti Gutierrez. Penarol'un Boca Juniors'ı 120-76 yendiği maçta 15/22 üçlük isabeti ve 48 sayı ile sahanın en skorer oyuncusu oldu. İlk 7-8 isabet boş ve aynı noktalardan. Daha sonra eller kalkmaya başlıyor ama Gutierrez durmak bilmiyor. Bir önceki rekor 13 isabet ile yine bir Penarol oyuncusu olan adaşı Leonardo Zanassi'ye aitti. Bu saatten sonra rekoru artık kırsa kırsa ya Teletovic ya da Rasim Başak kırar.


2 yorum:

ozan_kartal dedi ki...

teletovic böyle bir ligde böyle savunmalara karşı oynasa, 15 üçlük sokabilir mi bilemiyorum ama en az 22 üçlük deneyeceğinin garantisini veririm :)

Gürkan Alkan dedi ki...

Rasim Başak mı.. Yok artık. :)

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...