Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

15 Aralık 2010 Çarşamba

Final Four Biletleri Bugün Satışa Çıkıyor

Bu sene Barcelona'da düzenlenecek Final Four'un ilk etap bilet satışları bugün TSİ 13:00'te başlıyor. Organizasyona evsahipliği yapacak Palau Sant Jordi 15.768 koluk kapasitesine sahip ve bu koltukların %80'i taraftarlara satılacak. Kalan kısım medya, sponsorlar, takımlar vs arasında paylaştırılacak. Tabi ilk tur bilet satışına yaklaşık 4000 bilet daha dahil değil. Bu da Final Four'da yer alacak takımlar belirlendikten sonra takım başı 1000 bilet olmak üzere kulüplere tahsis edilecek. Hatırlarsanız geçen sene bu konuda Grobari ve Partizan yönetimi arasında anlaşmazlık çıkmış ve o muhteşem taraftar tam anlamıyla Paris'te şovunu yapamamıştı. Biletler 125 euro ve 550 euro arasında değişen fiyatlarla satılacak. Takımların taraftarlarının tribündeki yerleri de günü geldiğinde belirlenecek. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Sponsorluğun kitabını yazan Türk Hava Yolları muhakkak ki ensesi kalın amcalarımıza güzellik yapacaktır ama isterdik ki Türk basketbolseverlere de bilet kolaylığı ve uçuş paketi gibi kampanyalarla bir güzellik yapılsın. İnşallah olur ama sınırılı birkaç kampanya dışında birşey yapılacağını sanmıyorum. Bu arada Maccabi Tel Aviv'in harika performansı sonrası bugün biletlere bir İsrail saldırısı muhtemel. Adamlar zaten istikrarlı bir şekilde bu organizasyonlar için örgütleniyorlar, Maccabi Tel Aviv böyle gittikçe iyice suyunu çıkarabilirler. Bilet almak isteyenler bu durumu da gözönüne alsınlar mutlaka.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...