Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

7 Aralık 2010 Salı

Cibona'da Tepki Sırası Oyuncularda

Belediye Başkanı direnişini sürdürüp, taraftarlar kurtulma planları hazırlayadursunlar Cibona Zagreb yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyor. Geçtiğimiz sene oyuncuların aylarca para alamadan mücadele ettiğini herkes biliyordu. Ülkemizde de en iyi Perasovic, Tomas ve Andric bilir, onlara sormak lazım. Bu sene de aynı eziyet devam edince oyuncular artık "bizden bu kadar" deyip eyleme giriştiler. Bogdanovic'in asistan koçlar ve diğer staff dahil herkesin greve gideceğini açıklamasından sonra oyuncular bugün antrenmana çıkıp kendi başlarına çalıştılar. Kimisi parkede, kimisi salonda çalıştı. Koç Radulovic durumdan hoşnut olmasa da oyuncularına hak verdi ve "Ne olacak bilmiyorum. Kaç kişi antrenmana geldi onu da bilmiyorum. En azından Siena maçına çıkabilecek durumda olmak için kendi başlarına çalışıyorlar." dedi. Anlaşılan o da belirsizlikten bıkmış durumda. Bogdanovic ayın 16'sındaki karar sürecine kadar kimsenin ayrılmayacağını, daha sonrası için ise değişen birşey olmazsa gitmek isteyen kimsenin suçlanamayacağını söylüyor ama basında Radosevic ve Zubcic'in yakın zamanda takımdan ayrılabileceği yazılıyor. Vrbanc'ın 17 aydır para alamadığını, asistan koç Daniel Lutz'un internetsiz çalıştığını eklersek, sanırım pek de haksız sayılmazlar. Elektriği olmayan buz gibi salonda çürümek yerine şu an kaçıp kurtulmak en mantıklı seçenek gibi duruyor.

Avrupa'nın önemli kulüpleri de süreci yakından izliyor. Listenin başındaki isimler Radosevic ve Bogdanovic. Gecenin bu vakti zihni fazla yormadan ufak ufak mantık yürütmek iyidir. Pete Mickeal 2 ay yok, Navarro'nun durumu net değil. Barcelona alışık olmadığı kadar dalgalı bir dönemden geçiyor. Bogdanovic'in serbest kalma ücreti 250.000 euro. Top 16'da Bogdanovic Barcelona forması giyer mi?

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...