Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

22 Aralık 2010 Çarşamba

Jermareo Davidson ve Qyntel Woods Serbest

Rusya'nın atılım yapan takımlarından Krasyne Krylya Samara'da sene başı alınan ve piyasası oldukça yüksek olan 2 oyuncu, Jermareo Davidson ve Qyntel Woods serbest bırakıldı. Oyuncuların gönderilme sebebini Samara CEO'su Sergei Timofeyev, mağlup oldukları Dinamo Moskova maçı sonrası açıkladı. Oyuncuların takım içi düzeni bozması ve basketbol oynama isteklerinin olmaması, Samara koçu Stanislav Eremin'in fazla sayıda Amerikalı oyuncuyla çalışmama isteği sebep olarak gösterildi. Taraftarların da kötü oyunları nedeniyle tepkisini çektiği belirtilen oyuncular hakkında Timofeyev, her türlü fesh şartlarının yerine getirildiğini ve oyuncuların istedikleri yerlere gidebileceklerini söyledi. Bu iki oyuncunun yerine de sene sonuna kadar iki oyuncu kiralayacaklarını belirtti.

Qyntel Woods, geçen sezon Asseco Prokom'un David Logan'la birlikte temel taşlarından biri olarak, takımın son 8 yapmasını sağlamıştı. Asseco Prokom'dan önce Avrupa'da Fortitudo Bologna ve Olympiakos tecrübeleri bulunan oyuncu, bu sezon Krasyne Krylya formasıyla 12.3 dakikada 5.3 sayı ortalamalarıyla oynadı. Diğer serbest bırakılan Amerikalı Jermareo Davidson, geçen sezon Darüşşafaka Cooper Tires forması giyiyordu. Davidson, ligde 14.1 dakikada 4.6 sayı ortalamasıyla oynarken, Eurocup'ta 23.5 dakikada 9.8 sayı 4.7 ribaunt ortalamalarıyla oynadı.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...