Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

26 Ekim 2009 Pazartesi

Rakocevic'e İstanbul Suyu İçirmeyin

Bilimsel olarak havadan mı sudan mı olduğu kanıtlanamadı ama İstanbul'a gelen oyuncu hangi sporda olursa olsun negatif bir evrim geçiriyor. Ankara'da canlı izlediğim Cumhurbaşkanlığı Kupası finalinde 13'te 13 serbest atış attı bu adam. 58 kere üstüste serbest atış sokarak Eurolig rekorunu da elinde bulunduruyor. Acaba Türkiye'de yeni bir rekor kırabilir mi diye düşünürken önce Rytas maçında 3/6 , dün de Banvit maçında 1/4 ile attı Rekocevic. Ayhan Şahenk potaları adama rekor kırdırmaz orası ayrı ama Rakocevic'te geçmiş yıllara nazaran belirgin bir form düşüklüğü var. Rakamlar bir yana TAU'da direksiyonu eline alan ve çok rahat sayı bulan oyuncu burada kaçırıyor, kaçırdıkça da bir türlü ritmini bulamıyor. Efes Pilsen'in kötü oynadığı maçlarda sahneye çıkması gerekirken o da takıma ayak uyduruyor, kendinden beklemediğim yüzdelerle oynuyor. Yıldız oyuncu bir şekilde form tutacaktır ama o sürede umarım Efes Pilsen Avrupa'da Rytas maçı gibi ekstra yenilgiler almaz. Hazır su mu içirirler naptırırlar bilmiyorum ama şu adamı bir an önce kendine getirin. Türkiye'ye geldi diye havalara uçtuğumuz Rakocevic bu oyuncu değil çünkü...

4 yorum:

EarlyAdopter dedi ki...

Muthis bir blog olmus, keske biraz daha hizli tanitabilsen, ellerine saglik

maliano dedi ki...

Teşekkür ederim..Yavaş yavaş olacak inşallah,acelemiz yok buralardayız nasıl olsa :)

saLsa dedi ki...

Yiğiter abi bugünkü programda değindi bu posta. Blog ismi vermedi ama genç arkadaşlarımızın hazırladığı bloglardan birinde diye söze girdi ve Rakocevic'in faul yüzdesinden bahsetti.

saLsa

maliano dedi ki...

Basketbolseverin dostu Yiğiter Abi'ye teşekkür edeyim burdan o zaman..

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...