Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

19 Ekim 2009 Pazartesi

Denize Düşen Yılana Sarılır

Obradovic,Batiste ve Tsartsaris'in yokluğunda Panellinios'tan Sloven oyuncu Golemac'ı 3 aylığına kadroya kattı. Polonya'daki son Avrupa Şampiyonası'nda tüm maçlarda süre alan Golemac bir zamanlar ülkemizde Efes Pilsen forması da giymişti. PAO'da kaç dakika alacak bilmiyorum ama pek o kalitede olmayan bir oyuncu bana göre. Emaneten 3-4 maç sahaya çıkar, oyuncular iyileşince de gönderilebilir. Esat Yılmaer'in final four kapısından döndüğümüz maç sonrası Golemac ile ilgili bir yorumuna rastladım;

"Şimdi düşünün... Dün Golemac'ın yerine biraz daha basketbolcuya benzer bir oyuncu olsaydı, böyle mücadele eden Efes, çoktan Barcelona yolunu tutmuştu. Ama Golemac, biz 6 sayı öndeyken oyuna girdi, yaptığı hatalarla rakibin maça ortak olmasını sağladı. İkinci bölümde tam biz maça ortak olduk derken, bu kez de abuk subuk atışlar ile bütün dengemizi ve moralimizi alt üst etti."

Bu arada Golemac daha önce Diamantidis'le sorun yaşamıştı,bakalım aynı takımda bunun izleri görülecek mi...


Link

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...