Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

24 Ekim 2009 Cumartesi

Analar Neler Doğuruyor

Annem ne zaman televizyonda atraksiyon peşinde kardeşler görse hemen abimle bana "Millet neler yapıyor siz daha oturun" der.Kutu açmaları,boya balonları patlatmaları,ıssız bir adada solucan yemeleri onun için farketmez yeter ki televizyonda beraber bir çift kardeş görsün.Allahtan annem Avrupa Basketbolu ile ilgilenmiyor da bu sefer yırttık.Biri Real Madrid'de,biri Siena'da oynayan ikiz Lavrinovic'ler bu hafta Eurolig'e damga vurdular. Darjus Lavrinovic 32 sayı 11 ribaund 3 asist 2 blok ve yaptırdığı 11 faulle 49 toplam puan toplayarak ilk haftanın MVP'si oldu.Yine de Real Madrid'in Khimki'ye yenilmesini engelleyemedi.Ksistof Lavrinovic de Siena'nın Cibona'yı ezdiği maçta 26 sayı,8 ribaund,2 asist,2 top çalma ve aldığı 6 faulle 34 toplam puan toplayarak ikinci oldu.

Biri 2.09,biri 2.12.İkisi de dışardan çok yüzdeli atıyor,güçlü ve çevikler. Malzemeden çalınmamış belli ki.Anne babanın yerinde olsam yaşa başa bakmam seri üretime geçerdim.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...