Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

1 Temmuz 2010 Perşembe

McIntyre Malaga'da

Transfer gündemini en çok meşgul eden oyuncuların başında geliyordu Siena guardı, "ne doktorlar ne mühendisler istiyor" misali neredeyse tüm Avrupa kendisini istiyordu. Daha önce Malaga'nın kadrosunu takviye edeceğini ve bunu yaparken de kuvvetle muhtemel büyük oynayacağını tahmin ettiğimizi söylemiştik, McIntyre'ı disiplinli bir şekilde isteyen İspanyol ekibi muradına ermiş gözüküyor.

Yunan basketbol sitelerinden Superbasket'te taze çıkan habere göre Siena Başkanı PAO cephesine "McIntyre'nin transferi bitti, oyuncu Malaga'ya gidiyor" demiş. Minucci'ye güvendik, Superbasket'e inanıdık, transfer için "bitti" dedik. Yamulma durumu olmayacağını varsayarak Malaga için hayırlı olsun diyorum. "Güzel transfer", "faydalı olur" gibi klişe yorumlar yapmaya gerek yok herhalde. Eğer bu ismin üstüne 2-3 takviyeyle birlikte çıkabilirlerse güzel bir Unicaja Malaga takımı izleyebiliriz seneye. Gerçi kadroyu çok değiştiriyorlar, beklemek lazım ancak McIntyre hamlesi gayet başarılı...

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...