Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

13 Temmuz 2010 Salı

Kazan'da İşlem Tamam

Son dönemde CSKA ve Khimki'nin büyük güç olduğu Rusya'da her daim akıllara kazınan takımlardan biri de Unics Kazan'dır, Tatar temsilcisi unutturmaz kendisini bu takımların arasında, ses verir. Geçtiğimiz sezon Rusya Ligi yarı finalinde Khimki'ye 3-2 ile kaybederek elenen Unics Kazan bu sene hem ligde rakiplerine kafa tutmaya hem de EL elemelerinden yükselip gruplara kalmaya çalışacak. Bu bağlamda da kadro çalışmalarını sürdürüyorlar(dı), geçmiş zaman kullanma sebebimiz bugün itibariyle yeni sezon kadrolarının tamamen netleşmesi oldu.

Maciej Lampe, Marko Popovic, Terrell Lyday, Petr Samoylenko, Victor Zvarykin, Igor Zamanskiy, Vladimir Veremeenko ve Valiantsin Yurchyk'u kadrosunda tutma kararı alan Kazan, bugün itibariyle 4 oyuncuyu kadrosuna ekleyerek 2010-2011'in erken hazır olan isimleri arasında adını yazdırdı. Transferde Kelly McCarty, Slavko Vranes, Hasan Rizvic ve Zakhar Pashutin gibi tanıdık isimleri renklerine bağlayan Unics Kazan, Temmuz ayı ortası itibariyle tükkanı kapatıp hazırlıkları beklemeye koyuldu. CSKA ve Khimki seviyesinde bir takım olmayacaklarını söylemek herhalde haksızlık olmaz kendilerine, lakin EL yapabilmek için ciddi çaba sarf edecekleri ortada; bunu yapabilecek güçleri var gibi de gözüküyor.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...