Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

15 Temmuz 2010 Perşembe

Javtokas Valencia’da

Efes Pilsen’in çok kötü kura çektiğini ve grubunun zorlu olduğunu söylemiştik; kura sonrası yaşanan gelişmeler de maalesef bizi haklı çıkarıyor. Kosta Perovic’i Barcelona’ya, Matt Nielsen’i de Olympiakos’a kaptıran Power Electronics Valencia, Nielsen’in yerini Savanovic ile doldurmaya çalışmıştı. Perovic’in yerini doldurmak, pivot konusunda havuzun daha dar olması sebebiyle zordu, ancak İspanyol temsilcisi bu havuzdan bulabileceği en iyi isimlerden birini kadrosuna katmış gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde Khimki’den ayrıldığını yazdığımız Litvanyalı oyuncu Robertas Javtokas, Litvanya basınında çıkan haberlere göre Valencia ekibinin yeni oyuncusu olmuş durumda. Hakan Celep’in önceki yazısında Javtokas ile ilgili gayet doyurucu bilgiler mevcut, o yazıyı tekrar dikizlemekte fayda var. Omar Cook ve Dusko Savanovic’ten sonra 3. transferine imza atan Valencia’nın halihazırda kadrosunda bulunan Lishchuk, De Colo, Victor Claver ve Rafa Martinez ile birlikte Efes Pilsen için çok dişli bir rakip olma yolunda hızla ilerlediğini söyleyebiliriz.

Not: Efes’in bir başka rakibi A.J.Milano’nun da Ibrahim Jaaber ile anlaşmak üzere olduğunu ve haberleri takipte olduğumuzu belirtelim.

1 yorum:

oscar dedi ki...

ne çirkin tattoo. insan biraz ayrıntı, renk yaptırır.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...