Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

12 Temmuz 2010 Pazartesi

Matt Nielsen Olympiakos'ta

Uzun süre ülkemizin büyük kulüplerinden Fenerbahçe Ülker'in de listesine bulunduğu ve yeni koç Spahija tarafından istendiği söylenen, Hırvat koçun eski oyuncusu Avustralyalı Matt Nielsen Olympiakos'la imzalamak üzere. Geçen gün Spanoulis'le imzalayan Yunan devi, Ivkovic'in gelişinden sonra kadrosunu Angelopoulos kardeşlerin fantastik transferleriyle değil, daha akılcı transferleriyle, üstelik maliyeti de düşürerek şekillendirmeye devam ediyor. Geçen sezon ACB'de 8.8 sayı 4.3 ribaund istatistikleri tutturan "Nitro", 32 yaşında olmasına rağmen Olympiakos pota altına sertliği getirecektir. Yalnız bu transferle birlikte Yunanistan'ın kırmızı olan tarafı oldukça veteran bir kadroy sahip olmaya başladı. Bazıları böyle sever. Futbolda da Milano'nun kırmızı yakası veteran kadrosuyla 1 kez Şampiyonlar Ligi'ni alıp, 1 kez final oynamıştı. Olympiakos finali yaşadı, bakalım zaferi yaşayabilecek mi?

NOT : Matt Nielsen ve Olympiakos bu yazı yazıldıktan yaklaşık 1 saat sonra 2 yıllık sözleşme üzerinde anlaşma sağladılar.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...