Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

3 Temmuz 2010 Cumartesi

Sergio Rodriguez Real'e, Saras Maccabi'ye

Transfer gündemi yoğun, biz de yoğunuz, haliyle bazı haberler için banttan yayın yapıyoruz. Üstelik basketbolda takip işi çok güçlenmiş durumda, haberlere birçok farklı kaynaktan ulaşabiliyorsunuz. Neyse, her yerde duyulduğu için başlıkta belirttiğim haberleri de kısaca geçeceğim.

Real, Llull'den sonra başka bir Sergio'yu daha kadrosuna kattı; Sergio Rodriguez Madrid'e, Estudiantes formasıyla ayrıldığı şehre bu sefer Real formasıyla geri döndü. 2006'dan bu yana NBA'da basketbol kariyerini sürdüren Rodriguez Real Madrid'in Aguilar'dan sonraki 2. resmi takviyesi oldu.

Diğer yanda Maccabi, PAO'dan ayrılması gündemde olan eski oyuncusu Sarunas Jasikevicius'a kapılarını açtı. Litvanyalı basketbolcunun kariyerinde önemli bir yere sahip olan Maccabi, onun artık son dönemlerine yaklaştığı basketbol kariyerinde tekrar bir parlama yaşamasını sağlayıp sağlayamayacağını göreceğiz. (Bir de dip not düşelim, takımdan ayrıldı-ayrılacak denen Doron Perkins'in de Maccabi de kalma durumu var, takipteyiz).

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...