Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

26 Ağustos 2010 Perşembe

Kavganın Cezaları Yarın Belli Olabilir

Sırplar müthiş tedirgin durumda. Krstic bir yandan, Teodosic diğer yandan özür diliyor ama bir yandan da boyunlarını eğmiş gelecek cezayı bekliyorlar. Sırp sitelerine göre karar bugün (perşembe) açıklanabilir. Esas ilginç haber ise Krstic ve Teodosic'e, aynı şekilde Yunan basketbolculara iki maç ceza geleceği ve cezanın Dünya Şampiyonası'nda geçerli olmayacağı şeklindeki söylenti. FIBA tüm isimlerin savunmalarını ve ek olarak söylemek istediklerini dinledi ve kararını görüntüleri de izleyerek verecek. Söylendiği şekilde bir ceza gelirse tam anlamıyla skandal olur. Bizi de yakından ilgilendiriyor bu durum. Hem Fotsis, hem de Schortsanitis'in bizim maçta geçerli olacak şekilde bir ceza alması bizi boyalı bölgede 2-3 adım öne çıkaracaktır. Bakalım kimin lobisi nasıl sonuç verecek.

2 yorum:

mucho dedi ki...

çok fazla birşey beklemiyorum. Ceza geçiştirilecektir.

oğuzhan dedi ki...

ya zaten kırpılmış koyuna döndü dünya şampiyonası bari bu yıldızlara ceza gelmesin.bence gayet mantıklı dünya şampiyonasından sonra geçerli olması cezaların.biz de heralde onun bunun oynamamasına bağlı olursak vay halimize, çıksınlar yensinler as kadrolu yunanistan takımını.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...