Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

18 Ağustos 2010 Çarşamba

Barcelona'da İki Ayrılık

Barcelona kadrosunun deyim yerindeyse "işe yaramaz" iki adamıydı Barton ve Trias. Geçtiğimiz sene Pascual Trias'ı sadece umudunu kestiği maçlarda ateşleyici olarak, kopup giden maçlarda da son birkaç dakika nezaketen sahaya sürüyordu. Sistem dışında bırakılan ama profesyonelliğiyle dönmeye devam eden bir çarktı. Paslanmadan gereken hamle yapıldı ve Trias'ın da umutsuz bekleyişi sona erdi. Her fesih haberinde olduğu gibi kısa süre içinde yeni takımına imzası bekleniyor. ACB'de birçok üst düzey takımdan teklif aldığı konuşulurken yeni formayı giymesi çok uzun sürmez diye düşünüyorum.

Diğer ayrılıksa basketbolun Kemal Arslan'ı Lubos Barton'dan geldi. 1 yıl önce geçirdiği ciddi sakatlık sonrası Barton'la ilgili basında çıkan "iyileşti" haberlerinden sonra ilk çıkan haber tekrar sakatlanışı oluyordu. Avrupa'da bizim dışımızda bir tek Real Madrid yatan sporcuya çuvalla para öder. Barcelona oraya da neşteri vurup Barton'u gönderdi. Barton yeni sezondan itibaren Fuenlabrada'da sakatlanacak. Bu ayrılıkların ardından Barcelona cephesinde de yeni isimlerin gelmesi çok uzun sürmeyecektir.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...