Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

20 Ağustos 2010 Cuma

FIBA'dan Kavgaya İlk Tepki

Dünkü olayların en çok konuşulan, merak edilen yanlarından biri de yaklaşan şampiyona öncesi FIBA'nın bu olaylara nasıl bir karşılık vereceğiydi. Videoda ortaya çıkan tablo olayları Teodosic ve Fotsis'in başlattığı, hatta Teodosic'in biraz daha temkinli duruşuna karşılık Fotsis'in olayları alevlendirdiği, arkasından da Krstic'in pusuya yatarak önce Sofo'yu arkasından yumruklayıp, akabinde de demir sandalyeyle eli sargılı Borousis'in kafasını patlattığıydı. Tabi Velickovic, Keselj ve diğer oyuncuların katkılarını da unutmamak lazım. FIBA Genel Sekreteri Patrick Bauman gerekenin yapılacağını ve her türlü önlemin alınacağını söyledi. Gürledi ama yağacak mı göreceğiz. Özellikle Krstic'in cezasız kalması FIBA'nın güvenilirliğini tamamen ortadan kaldırabilir.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Kristic ve fotsis'e ceza verirler gostermelik olarak. Onun disinda ceza almasi gereken Sofo ve diger oyuncular yirtar sanirim. Belki olayin basinda oldugu icin teodosic de ceza alir.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...