Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

23 Ağustos 2010 Pazartesi

Calderon'a Son Dakika Sürprizi

Merakla beklenen İspanya - ABD maçını son hücumu kötü kullanarak kaybeden İspanya için esas kötü haber Calderon'dan geldi. Maçta sakatlanan Jose Calderon şampiyona kadrosundan çıkarıldı ve yerine Scariolo'nun Khimki'den öğrencisi Raul Lopez kadroya dahil edildi. Calderon'un ortaya koyduğu tablonun çok parlak olduğunu söyleyemeyiz ama bana kalırsa Raul Lopez'in de bu İspanya'yı çok fazla yukarıya götürme şansı yok. Elde Rubio ve Sergio Llull varken, hatta zaman zaman Navarro'yu bile o pozisyona çekme şansları varken Raul Lopez işler ciddileşene kadar Rubio'nun dinlenmesine katkıda bulunur diye düşünüyorum. Bu sene takımla çalışmamış olsa da geçen seneden çok farklı bir kadronun olmaması onun için avantaj olacak. İspanya adına dezavantaj görünen durum avantaja dönüşebilir. Olayın en kötü yanı ise uzun süredir takımla kampta olan Calderon'un şampiyonanın başlamasına 5 gün kala kadro dışında kalması. Evlat acısı gibi oturmuştur adamın yüreğine kolay değil.

2 yorum:

papaver dedi ki...

Bende tam tersini düşünüyorum. Calderon'un olmayışı İspanya'nın şampiyonluğu için büyük bir şans. İspanya takımına uymayan bir adam. Hatta hiçbir takıma uymayan bşr adam( bkz. Toronto). Çok bencilce oynuyor. Arkadaşlarını da oyundan soğutuyor.

oscar dedi ki...

iyi olmuş. toronto'nun kanseri. hiç sevmem.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...