Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

31 Ağustos 2010 Salı

Dünya Şampiyonası'nda 4. Gün Programı

C Grubu

16.00 Rusya - Fildişi Sahili Ntvspor
18.30 Porto Riko - Çin Ntvspor
21.00 Yunanistan - Türkiye Ntvspor

Rusya'nın Fildişi Sahili karşısında Çin maçının son hazırlığını yapacağını düşünüyorum. Çin ise Porto Riko karşısında "Daha fazla ne yapabiliriz ?" sorusunun cevabını bulacak. Porto Riko ayakta kalmak ve klasman maçlarına girmek istiyorsa mutlaka Çin'i yenmek zorunda. Aslında ismen çekici gelmese de bu maçın çok çekişmeli ve mücadele dozunun yüksek olacağını düşünüyorum. Yunanistan - Türkiye maçını 2 cümlede değil daha geniş yazacağım.

D Grubu

16.00 Yeni Zelanda - Lübnan
18.30 Fransa - Kanada
21.00 İspanya - Litvanya HD-en

Turnuvada bir şey çok net belli. Bunu daha önceki yazılarda da dile getirdim. Kıtalararası basketbol farkı çok fazla. Bir Okyanusya ve bir Asya takımının maçı gerçekten sonucu bilmediğim bir taş-kağıt-makas oyunu gibi. Günden güne değişen performansları iki ülke arasında net bir kıyas yapmamızı engelliyor. Fransa ise Kanada karşısında sürpriz yaptırmaz. Kanada için daha önce tavşan atlet dedik, maçın sonunu getiremezler. Litvanya her ne kadar ısrar etse, mücadele etse, dirense de turnuvanın bence en ağır favorisi İspanya kalibre farkını net olarak ortaya koyacaktır.

1 yorum:

Ihsahn dedi ki...

Yunanistan-Türkiye Ntv'de sanırım.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25005775/

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...