Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

7 Ağustos 2010 Cumartesi

Louis Bullock'un Vedası

Gidecek mi yoksa son bir hamleyle kalacak mı derken Louis Bullock veda mektubunu yazdı. "It's time to pack" diyerek başladığı mektupta geride bıraktığı 6 sezonu ve Real Madrid kulübünün büyüklüğünü vurgulamış hep. Bullock'un ayrılığında perdenin arkasında yaşanan başka olaylar da var ama basına yansımadı. Kulüpte yaşanan idari kaosun ve Messina'nın açıklamalarının birinci sebebi olarak Bullock'u görüyorum. Bir nevi Rakocevic - Ergin Ataman hadisesi. Messina Bullock'u göndermek isteyip vetoyu yediğinde başka bir konuyu paravan kullanarak "İsterlerse istifamı masaya koyarım" dedi ve çalışmak için kendi istediği şartlarda diretti. Kazanan da şu an için o oldu. Ergin Ataman'ın haklıyken gösteremediği duruşu gösterdi bir yerde.

Bullock'un da, eski hocası Joan Plaza'nın Cajasol'uyla imzaladığı söyleniyor ama şu an için resmi bir imza haberi yok. Ama bu mektup yeni bir imzanın habercisidir. Plaza'nın en önemli kozuydu Madrid'de ve bu sezon alamadığı dakikaların acısını Cajasol'da çıkarmak isteyecektir. Ama Eurolig vitrini -eğer resmi imza atılmadıysa- yolunu değiştirebilir. Tabi onu yoldan çıkarmak isteyen olursa.

EKLEME : Mesajı yazdıktan 1 saat sonra Cajasol cephesinden resmi açıklama da geldi.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...