Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

10 Haziran 2011 Cuma

Real Madrid'de Koç Muamması

Önce Pepu Hernandez, sonra Pedro Martinez, Svetislav Pesic derken şimdi de Jasmin Repesa ve Pianigiani. Futbolun aksine Real Madrid, basketbolda her zaman rüyaları süsleyen kulüp olmaktan uzakta. Yönetimin baskısı, taraftarın açlığı ve sabırsızlığı üzerine son yıllarda Barcelona'nın rakipsizliği de eklenince Real Madrid'e gelecek koçun işi giderek zorlaşıyor. Bu ortamda önce Pepu Hernandez taraftar tarafından ıslıklandı, tepki gördü. Pedro Martinez kulübüyle kontrat yeniledi. Pesic'in adı bir yandan Caja Laboral'le geçiyor, hatta bunu Real Madrid'in çabuk karar vermesi için çıkarttığı söyleniyor. Yeni bombalar ise Repesa ve Pianigiani. 

Konu Real Madrid olunca ilk açılacak gazeteler Marca ve AS. Seviyeyi zaman zaman çok aşağılara çekseler de kulüp içindeki kaynakları çok kuvvetli. Marca Jasmin Repesa ile röportaj bile yaptı. 2006 yılında Real Madrid'in teklifini reddeden Repesa Hırvatistan Milli Takımı'ndaki görevi için "Milyonların taleplerini geri çeviremezdim" demişti. Şimdi  "O treni kaçırdığım için kendimi affetmiyorum, bir daha gelirse hiç tereddüt etmem  Real Madrid'de çalışmak rüya gibidir ." diyor. Benetton'dan da bugün ayrıldığı açıklanan Repesa için birçok yer kesin olarak anlaşma imzaladığını yazdı. Bugün Real Madrid yönetimi toplandı ve basketbol konusunda alınacak kararlar hakkında görüştü. Net bir karar verilmedi ama masadaki dosyaların en üstünde Repesa var. Bütçe kesintisine gidecek Real Madrid'de hedefler ve planlar belirlendikten sonra yeni koç açıklanacak. En bomba isim ise Siena koçu Pianigiani. Marca'ya göre İtalyadan "2013'e kadar kontratım var. Beni isteyen başkan Minucci ile görüşmeli." mesajı göndermiş. Bir kaç gün içinde isim netleşecek. Perez ikna olacak ve Repesa imzalayacak diye düşünüyorum. Ama burası Real Madrid belli olmaz, 1 dakikada değişir herşey.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...