Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

5 Haziran 2011 Pazar

Real Madrid'de Gidecekler Belli Oldu

Sezon başında Real Madrid için Final Four'a kalacak denseydi belki kimse şaşırmayacaktı. Messina ile birlikte sürekli hedef yükselten, yükselttikçe de aşağılara inen Real Madrid belki Final Four'da çok ezilerek 4. olduğunda da şaşırtmadı ama esas şoku geçtiğimiz hafta Bilbao'ya ACB yarı finalinde elenerek yaşattı. Şimdi sil baştan bir sürece girecekler ve yeni sezonun yapılanması yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Molin'in yeni sezonda başantrenör olmayacağı neredeyse kesindi, yarı finalde elenince hiç şansı kalmadı. Seneye yine muhtemelen asistan koç olarak Real Madrid macerasına devam edecek. 

Gidecek oyuncular da liste halinde Marca'da yazıldı. Listede Prigioni, Vidal, Tucker ve Velickovic var. Hiçbiri sürpriz değil. Hatta oynamayan Velickovic'un Panathinaikos veya Olympiakos'a, Vidal'in de Joventut'a gidebileceği uzun süredir konuşuluyor. Prigioni'nin gitmesinin kesin olduğuna zaten daha önce burada birkaç kere değinmiştim. Tucker da Messina'nın "acil eylem planı"nda başroldü ama büyük takımın çift yönlü rol oyuncusu olamayacağını fazlasıyla gösterdi. Şimdi Real benchi için ismi geçen en büyük adaylar Pesic, Pepu Hernandez, Pedro Martinez ve Katsikaris. Pesic şu an için en büyük aday. Pepu Hernandez'e Real Madrid taraftarı büyük bir nefretle baksa da yönetimin ciddi olarak düşündüğü isimlerden biri. Aris'i bir kalemde bırakıp Bilbao'ya gelen ve kalitesini gösteren Katsikaris için de birkaç seviye atlama fırsatı gözü kapalı kabul edeceği bir teklif olacaktır. Real Madrid herzamanki gibi karışık, orada sular hep hareketli. Önemli olan dalgaların boyutunu ayarlamak, Barcelona dalgasında boğulmamak. Joan Plaza'dan sonra başarabilen kimse çıkmadı.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...