Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

11 Haziran 2011 Cumartesi

Panathinaikos'a 4 Maç Ceza

Şampiyonluk maçında hatırlanacağı üzere son saniyelerde Spanoulis'in uzak mesafeli üçlüğünü girmeyecek sanarak sahaya giren Panathinaikos seyircileri basketten sonra kalan kısa sürenin oynanmasını geciktirmiş ve maçın son düdüğüyle beraber tekrar sahaya dalarak Bourousis başta olmak üzere Ivkovic ve yardımcı koça fiili saldırıda bulunmuşlardı. Buna sahaya atılan kesici ve patlayıcı maddeler de eklenince yoncaların alacağı ceza merakla bekleniyordu. 4 maç seyircisiz ve 40.000 euro para cezası verildi Panathinaikos'a. Geçen sene Olympiakos'a çıkan olaylar yüzünden 9 maç ceza verilmişti. Bu karardan sonra Olympiakos cephesinin ortalığı ateşe vereceğini kestirmek zor değil.

1 yorum:

bahadır dedi ki...

Yunanistan'da sporda ceza olarak bir adaletsizlik var.Futbolda sahaya girerler,baskette girerler.Cezalar fasa fiso.yunanistanı gördükten sonra biz bizim spordaki uygulamalarımız göze çok geliyor.Kötüyü örnek almamak lazım tabi.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...