Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

5 Mayıs 2010 Çarşamba

Euroleague Anketlerimiz Sonuçlandı

Uzun bir zamandır blogda yer alan Euroleague anketlerini büyük organizasyona iki gün kala sonlandırdım. Şampiyonluk anketindeki tercihlerinizde Barcelona tüm rakiplerini ezip geçti. Bu kadar ağır favoriler çoğu zaman sürpriz yaşarlar. Bu yüzden cuma veya pazar günü için korkmuyor değilim.Bireysel ödüllerde de Teodosic'in ezici üstünlüğü oldu. Tercihlerinizle oluşan yılın en iyi beşi de Teodosic - Navarro - Kleiza - Khryapa - Maric. Bakalım seçimlerimizle ödüller ne kadar birbirini tutacak.


1 yorum:

tozlu parkeler dedi ki...

Sezon başında dağılıyorlar, parçalanıyorlar hayhuyuna rağmen CSKA'dan umutluydum. Gün geçtikçe ne kadar iyi ve birbirini tamamlayan oyunculardan kurulu bir takım olduklarını daha fazla gösterdiler.
Bu dörtlünün takım savunmasını en iyi yapan ekibi onlar. Barca, geniş ve seçenekli kadrosuyla korkutucu bir ekip, oyunu hızlandırdıklarında onları yenebilmek çok güç ama CSKA'da tempoyu, oyunun senaryosunu belirleyebilme kudreti var.
CSKA kazanırsa şaşırmam.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...