Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

4 Mayıs 2010 Salı

Bo McCalebb Röportajı (Euroleague)

Sezonun en flaş isimlerinden biri geçen sene Mersin formasıyla TBL'de oynadıktan sonra son dakika transferiyle Belgrad yolunu tutan ve bu sene ilk defa Euroleague'de boy gösteren Bo McCalebb. Beklenenin kat kat üzerinde performans sergiledi ve Partizan'ın başarısındaki birkaç temel etkenden biri oldu. Aynı zamanda Teodosic'le Euroleague'de Yılın En İyi Beşine seçilmek için savaşıyor. İlk olmasa da en önemli düelloyu 7 Mayıs'ta yarı finalde yaşayacaklar. McCalebb'in Partizan günlerinden etkilendiği röportajdan belli oluyor ancak en ilginç sorulardan biri Katrina kasırgası ile ilgili gelen soru olmuş. Röportajın orjinali burada. Vaktim olursa çevirmeye çalışırım ama dünkü çevirilere bakılırsa artık kimsenin çevirilere ihtiyacı yok gibi görünüyor.

1 yorum:

agopist dedi ki...

Aslında Türkiye'ye çok iyi yabancılar geliyor. Ama oynadıkları takımlarda kayda değer yerli oyuncu olmadığından onlar da sıradan takımın iyi oyuncusu kıvamında yeterince dikkat çekmiyorlar.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...