Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

5 Ekim 2011 Çarşamba

Tony Parker 1500 Euro'ya Asvel'de

Tony Parker’ın lokavt esnasında Fransa’ya dönüp dönmeyeceği, Avrupa’ya veya Çin’e gidip gitmeyeceği çok yüksek sesle olmasa da konuşuluyordu. Dün gece sona eren NBA lokavt toplantısından hemen sonra Parker’ın Asvel ile anlaştığı haberleri gelmeye başladı, bugün de resmi olarak açıklandı.

Tony Parker aynı zamanda Asvel’in başkan yardımcısı olduğu için anlaşma sürpriz değil ama esas detaylar fazlasıyla ilgil çekici. Tony Parker’ın Asvel’den alacağı ücret aylık 1500 euro. Bunun için tam gün sigorta, akbil, sodexo , yol parası olup olmadığını bilmiyoruz tabi. Tony Parker’ın bu sembolik ücrete Fransa’da oynayacak olmasını açıklayabilecek tek şey “Fransa’da oynama isteği.” Hem Çin’den hem de Barcelona’dan ciddi teklifler geldiğini kendisi de açıkladı zaten ama bu teklifleri reddetmiş. Asvel’e, Fransa Ligi’ne ve Eurocup’a renk getireceği kesin. Şimdi düşünüyorum da Tony Parker Barcelona’da olsaydı ne olurdu diye, ben bile cevap bulamıyorum kendi soruma. Allah korumuş demek gerek sanırım…

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...