Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

9 Ekim 2011 Pazar

Basketbol Aforizmaları #18 Arvydas Sabonis


"Doktorlar bana sigara içmeyi, içki içmeyi ve basketbol oynamayı yasakladı. Geriye zevk olarak sadece seks kaldı."

Geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirerek herkesi korkutan Arvydas Sabonis'in hastane çıkışındaki açıklaması... Doktorlar efsaneyi biraz üzmüşler.

3 yorum:

greenish79 dedi ki...

Merhaba Sezon öncesi takımların analizlerini yapıyordunuz bu sene yapamamışsınız zamanınız olmadığından sanırım, maç yorumlarınızı veya takım analizlerini bekleyen benim gibi birçok basketbolsever olduğunu düşünüyorum. biraz bencillik olcak ama bu bloga biraz daha zaman ayırsanız çok sevinirim, çünkü basketbol yorumu okumak isteyenlerin ilk aklına gelensiniz. iyi günler.

maliano dedi ki...

Teşekkür ederim sözleriniz için. Ama Kasım ortasına kadar malesef özel işlerimden dolayı zaman ayıramayacağım. Özel bir çalışma olmaması da aynı sebepten.

Adsız dedi ki...

Hocam peki sizin dışınızda tanıdğınız, güvendiğiniz birilerinin de yazması mümkün mü? Hem sizin yükünüz azalır hem de biz basketbolseverler olarak bu yorumlardan mahrum kalmayız, sitenin içeriği artar vs vs. Ama seviye düşmemek kaydıyla tabikide.(alıştırdın hocam bizi bu siteye artık:)

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...