Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

1 Ekim 2011 Cumartesi

THY Euroleague Ön Eleme İlk Gün Sonuçları


Vilnius - Litvanya Bölümü

Charleroi - Belçika Bölümü

THY Euroleague'nin ön eleme ilk gününde sürpriz yaşanmadı. Vilnius bölümünde Lietuvos Rytas - Galatasaray beklenen bir finaldi ve her iki takım da yarı finale geçerken zorlanmadı. Galatasaray derin kadrosunun avantajı kullandı ve daha dar kadroyla iş yapmaya çalışan PAOK'u ikinci yarıda, özellikle de Jamon Lucas'ın etkili oyunuyla geçmeyi başardı. Tutku - Andric ikilisinin ikili oyunları sahadaki etkileyici tablolardandı. Lakovic'in hücumda beklenenin altında kaldığı maçta bu açığı Ender Arslan kapattı ama Tutku'nun performansını görünce bir kez daha Litvanya'daki Avrupa Şampiyonası'na dönüş yaptık. Bugün rakip Gravelines'ı geçen bir diğer Fransız Asvel olacak.

Banvit maçı ise TV'den yayınlanmadığı için tam bir fikir sahibi olamadık ama Orhun Ene'nin yokluğunda kötü hazırlık dönemi, THY Euroleague hedefinde uzak bir kadro bu sonucu doğurdu. İlk yarıdaki farkı koruyan CEZ Nymburk yarı finale çıkan takım oldu. Banvit artık yoluna Eurocup'ta devam edecek.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...