Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

1 Ekim 2011 Cumartesi

İtalyanlar'dan Kobe'ye Sıcak (!) Mesaj

Virtus Bologna - Kobe Bryant görüşmeleri yılan hikayesine döndü ve şu anda belki de Avrupa'nın en çok konuşulan konusu. Bologna'nın yaptığı astronomik teklif, takım sahibi Sabatini'nin nefes bile almadan sürekli bu konu hakkında konuşması ve İtalyanlar'ın bu işin %95 bittiğine dair açıklamalarından sonra Kobe cephesinden gelen "Anlaşma henüz yok" açıklaması işi fazlasıyla sulandırdı. Dün Virtus Bologna cephesinden "Bu iş olumlu veya olumsuz sonuçlanana kadar tek bir açıklama dahi yapılmayacak" bilgisi Virtus'un bu kadar önemli bir reklam malzemesini aynı Ergin Ataman gibi nasıl antipatiye dönüştürdüğünün işareti çünkü Kobe Bryant'ın İtalya'da oynaması için Virtus Bologna'nın yaptığı teklif tüm kulüplerde Kobe'ye karşı bir nefret oluşturmuş durumda. Kobe için Virtus'un tüm İtalya ligini değersizleştirme çabası aşırı tepki gördü.

Haftada bir maç oynayan İtalyan kulüpleri Virtus Bologna'nın Kobe Bryant'ın etinden sütünden sonuna kadar faydalanmak için "40 günde en güçlü 10 takımla, en büyük salonlarda maç yapmak istiyoruz" teklifini reddetti. Hatta Pesaro ve İtalyan milli takımının oyuncusu Daniel Hackett daha da ileri gidip Kobe Bryant'a oldukça sıcak bir mesaj verdi;

Kobe Bryant'ı durdurmak için 5 faul hakkım var ve bu fauller bugüne kadar yaptığım en sert fauller olacak.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...