Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

10 Aralık 2009 Perşembe

Basketbol Aforizmaları #1 Nur Germen

"Seyirciler yedekteki 21 numara Maric Aleksandar'ı iyi izlesin, iyi bir oyuncu."

Bilgilendirme için teşekkür ederiz Nur Germen :)

9 yorum:

Basketbolu Seven Adam dedi ki...

Cildirtti resmen, Cildirttilarr,,
hem Nur Germen, hem de Olympiakos macini yorumlayan arkadas,,
Nur Gencer, soyledikleri ile,
Olympiakos maini yorumlayan arkadas ise, soyleyis tarziyla cildirtti (zira, gayet iyi yorumlari oldugunu itiraf etmem gerekir)(ama, miy miy miy) :S :( )

dejavu dedi ki...

Partizan değil de başka bir deplasman olsa beşinci dakikadan itibaren mute konumunda izlerdim maçı net şekilde..

Atakan dedi ki...

eminim bu maric 200 k $ dan fazla para almıyordur, adamı nerden buldular nasıl starter yaptılar anlamadım gitti. 34s-16r, söylenecek söz yok.

ohannes.

Adsız dedi ki...

Herif de cevaben 34 sayi 16 ribaund yapti. :)

utku dedi ki...

aslında bu sözdeki"iyi izlesinler" şeklindeki tavsiyeyi öyle çok garipsemedim. sonuçta bilinemeyebilir ve bu çok doğal. her hafta partizam maçı yayınlanmıyor ve her gün avrupa basetbolu gelişmeleri ekranlara taşınmıyor maalesef. internetle bizim kadar haşır neşir olmayan birileri için mariç ile ilk kez tanışılacak olması çok doğal. ki taraftar sayısının azlığında yakındığımız basketbol konusunda bu tip bilgilendirici müdahaleleri hoşgörüyle karşılamalıyız. ancak...

maric aleksandar nedir be abi :) sanırım, işte demin saydığım insan kategorisine nur germen de dahil.

Sheed dedi ki...

çetin yılmaz'ın ilk khimki-real maçındaki timofey mozgov muhabbeti vardı bi de bu kategoride.. mozgov attıkça "işte biz maçın başında söyledik" moduna geçip adamın performansından nemalanıyordu bi de.. bu herif geçen sene uleb cup'ın en iyilerinden olup eurobasket'in çıkardığı en sağlam genç uzun olmamış gibi.. yapmayın allah aşkına..

ako dedi ki...

Yapmayın Allahaşkına , kaç kişi euroligi ciddi bir şekilde takip ediyor. Aleks Maric bu sene parlayan bir isim, kaç kişi biliyor. Bu maçı sadece bizim gibi eurolig fanatiklerinin izlemediğini hatırlamak lazım

ancak Nur Germenin şu lafı çok acaipti:"Soktu mu susacaksın"

maliano dedi ki...

Hocam ilk Partizan maçında Nur Germen Roberts'ın transfer edildiğinden haberdar değildi,üstelik ısınırken bile adamı farketmemişti. Vesely'i hayatında ilk defa orada gördü. O yüzden maç başında bu sözü söylerken ses tonu ve vurgusu önemliydi,onu yazıya dökemiyoruz. Maric gözönünde bir oyuncu değilmiş gibi söyledi. Bu oyuncuları tanımak zorunda mı dersen evet tanımak zorunda çünkü maçı yorumlayacak insan oydu,en azından maç öncesi açıp kadroya bakabilirdi. Tepkimiz bundandır ;)

ako dedi ki...

Nur Germenin özellikle ilk maça iyi hazırlanmadığı çok açıktı. Efesin maçlarını yorumlayacaksan rakipleri de iyi tanımalı, ona diyeceğim bişey yok
ama "izleyiciler Marice dikkat etsin demesi" normal bence. hatta demezse hata olur.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...