Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

18 Aralık 2009 Cuma

Bajramovic Gitti Golemac Geldi

Panathinaikos Batiste ve Tsartsaris'in yokluğunda Golemac'ı geçici olarak kadroya katmıştı ve ağır abiler dönünce Golemac'ın da bileti haliyle kesildi. Nihayetinde herkesin çapı belli, giyebileceği forma belli. Ama Avrupa'da ikinci el pazarı hareketli olduğu için Golemac da fazla boş kalmadı, ALBA Berlin'e gitti. Almanlarda da piyango Bajramovic'e vurdu ve takımdan gönderildi. O da çok geçmeden kendine bir takım bulur, bu adreslerden biri de Türkiye olabilir. Almanlar herkesle olduğu gibi Golemac'la da dış hatlar kapısından çıkar çıkmaz röportaj yapmışlar. İzlemek isteyenleri buraya alalım.

1 yorum:

HotSauce21 dedi ki...

bajramovic rytas'ta harika işler yapmıştı.sonra nedense o seviyede tutunamadı.telekom'daki kısa kariyeride aynı şekilde o kadar başarılıydı ama nedense pek tutulmuo eleman.mücadelesi,yüzü ve sırtı dönük oyunu,dış şutuyla avrupanın değeri verilmeyen uzunlarından diye düşünüyorum.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...