Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

22 Aralık 2009 Salı

Aralık MVP'si de Maric

Farkındayım baygınlık geldi Maric'ten ama yapacak bir şey yok. Adam her hafta farklı bir dalda MVP seçiliyor. 8. hafta ödülünden sonra Aralık ayı MVP'si de yine Maric oldu. Oynanan üç haftanın ikisinde bireysel istatistiklerde MVP, üç maçta 22 sayı ve 11.6 ribaund ortalaması, bu maçlarda %80 iki sayılık isabeti. Söke söke MVP olmak diye buna diyorlar.


Link

2 yorum:

bahadır dedi ki...

@maliano,bu partizan'ın sistemi mi oyuncuları yıldız yapıyor yoksa partizan iyi oyuncuları buluyor mu?yada coach faktörü mü?mesela bir oğuz savaş partizanda olsa 15s 8r gibi istatistiklere ulaşabilir mi?

maliano dedi ki...

Aslında saydıklarının tamamı bir bütün,ayırmak doğru olmaz ama önem sırasına göre sanırım en altta oyuncu kalitesi gelir. Bugün Maric'i Efes Pilsen'de oynatsan sıradan bir oyuncu olur gönderilebilirdi. Sistem > Koç > Seyirci > Oyuncu diye gider bana göre. Oğuz Partizan'da olsa Maric'in yerinde kesinlikle o olurdu. Hatta dış şutu da olduğundan daha da özel bir oyuncu olurdu.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...