Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

27 Şubat 2011 Pazar

Sırplar'a Göre Efes Pilsen Vujosevic'in Peşinde

Teknik adam marketinin şu anda en gözde ismi Dusko Vujosevic. CSKA Moskova'dan kovulduktan sonra birçok takımla (Roma, Partizan vs) adı anıldı ama o tatil yapacağını, yaza kadar takım çalıştırmayacağını açıkladı. Sırplar'ın iddiasına göre Perasovic'in performansından memnun olmayan başkan Tuncay Özilhan maliyeti neyse ödeyip Dusko Vujosevic'i takımın başına getirmek istiyor. Benim de bundan 2-3 hafta önce bir temenni olarak zikrettiğim hadise Sırp basınında  şu anda manşet durumunda. Gelir mi gelmez mi, dedikodu mu yoksa aslı olan bir iddia mı önümüzdeki günlerde göreceğiz. Denklemde doğru olan iki şey varsa biri Vujosevic'in boşta olduğu, diğeri de Perasovic'in performansının hiçbirimizi memnun etmediği. Tabi Efes Pilsen'de problem tepeden başlıyor, onu da eklemek lazım. Perasovic'i gönder Vujosevic'i getir, Vujosevic'i gönder bir başkasını getirle kolay çözülecek bir durum değil Efes Pilsen'deki.

1 yorum:

Gürkan Alkan dedi ki...

Ağzımdan almışsın lafı. Çalıştırıcı değişmeyle sorun çözülmeyecek. Beşiktaşımızın futboldaki hali gibi Efes de. Ama yine de insan heyecanlanmıyor değil.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...