Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

22 Şubat 2011 Salı

Olympiakos Ağır Misafirlerle Geliyor

Olympiakos sezonun en kritik maçı için Perşembe günü Sinan Erdem'de olacak. Liderlik için sadece kazanmaları yetmeyecek, son haftaya rahat girmek için ilk maçtaki ikili averajı da geçmeleri gerekiyor. Olası bir mağlubiyet liderlik kapısını kapatacak ve çeyrek finalde saha avantajına sahip olamayacaklar. Bunun bilincindeki Yunanlar dün başkanların kestiği pastayla moral toplantısı gerçekleştirdiler. Panagiotis Angelopoulos buluşmada: "Sezon iyi başladı ve iyi devam ediyor. Perşembe günü biz de sizin yanınızda olacağız. Bu yıl ortaya çok ciddi bir mücadele kondu. Hiçbir şeyden korkmuyoruz." dedi. Angelopoulos kardeşlerin varlığı bile Sinan Erdem'de hakemlere ve Eurolig yetkililerine baskı unsuru. Fenerbahçe Ülker taraftarının oyunu kuralına göre oynayıp sezonun en kritik maçında bu baskıyı bertaraf edip, lehlerine çevirmeleri gerekiyor. Çünkü salonu doldurmak ayrı, baskı kurmak ayrı şeyler.


Takımda ise işler biraz sıkıntılı. Vasilopoulos sezonu kapattı ve bugün (Salı) ameliyat olacak. Keselj geçen hafta bileğini burktu ve bir mucize olmazsa İstanbul'a getirilmeyecek. Bourousis de Ivkovic tarafından geçici olarak kadrodışı bırakıldı. Eksikler olsa da kadroları hala taş gibi. Aldanmamak gerekiyor.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...