Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

9 Mayıs 2011 Pazartesi

Spahija'ya Real Madrid Kancası

Birkaç yıldır yaptığı tüm hamlelere rağmen Joan Plaza’dan sonraki dönemde başarıyı yakalayamayan Real Madrid THY Euroleague Final Four’da elde ettiği dördüncülükten sonra yeni sezonun çalışmalarına başladı. Messina’nın asistanı Molin’e takımı sezon sonuna kadar emanet eden Real Madrid büyük ihtimal yeni sezonda yeni bir koçla devam edecek. Koç adaylarından biri de Sloven basınına göre Fenerbahçe Ülker’in koçu Neven Spahija. Avrupa’da istediği herşeyi elde etmesiyle ünlü Real Madrid Spahija’yı ne kadar istiyor bunu görmek gerekiyor çünkü Fenerbahçe Ülker’le kontratı olmasına rağmen yüksek bir ikna güçleri olduğunu biliyoruz. Marca ve AS gazetelerinde konuyla ilgili haberleri beklemek lazım çünkü onlar yazmadan Real Madrid’in transferleri söylentiden öteye gitmiyor. 

Herreros gelecek sene için daha kuvvetli ve tempolu bir takım kurma niyetinde ki zaten gidecek ve kalacaklara daha sonra değineceğim. Ama Real Madrid kadrosu ve önümüzdeki sene için planları Spahija’ya çok çok uygun. Şimdilik haberin linkini verelim. İstanbul’daki Final Four için iştahı kabaran, yeni salonuna kavuşacak ve daha şimdiden bazı isimlere sözleşme imzalatan Fenerbahçe Ülker üstelik de bu isimleri Spahija’nın tercihine göre yapmışken bu mücadelede bütün kozlarını oynayacaktır diye düşünüyorum.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...