Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

26 Şubat 2012 Pazar

Galatasaray'a Bir İyi Bir Kötü Haber

Haftaiçi Olympiakos ile deplasmanda tarihi bir maça çıkacak olan Galatasaray Medical Park'a Yunanistan'dan bir iyi bir de kötü haber geldi. Kötü haberden başlayalım. Medyada zaten yer aldı ama bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Olympiacos yönetimi Galatasaray'ın 1000 bilet talebine olumsuz yanıt verdi ve güvenlik gerekçesiyle sadece resmi görevliler için 30 bilet vereceğini açıkladı. İlk maçta da Olympiacos taraftarı İstanbul'da yer almamıştı ve kritik maçta saha avantajını elinde tutmak isteyen Yunanlar da buna aynı şekilde karşılık veriyorlar.

Güzel haber ise Gecevicius'tan. Bugün öğlen saatlerinde belinden bir operasyon geçiren Gecevicius'un Galatasaray karşısındaki durumu şüpheli. Günü hastanede geçirecek ve haftaiçindeki kontrollerden sonra durumu netleşecek. Bu kadar kritik bir maç öncesi operasyon tartışılırken koç Ivkovic ağrıların antrenman yapmasına bile engel olduğunu, operasyonun hemen yapılması gerektiği için yapıldığını söyleyerek son noktayı koydu. Olympiakos gibi ateşli seyirciye sahip takımlar maçın belli dönemlerinde alev alarak tempoyu yükseltiyorlar. Gecevicius gibi bir şutör de bunu yapabilecek potansiyelde. Umalım ki haftaiçi oynamasın. Bu arada sakat olan Printezis de iyileşerek bugünkü Aris maçında yerini aldı. Onun da son anda bir sakatlık olmazsa sahada olacağını hatırlatalım.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...