Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

28 Şubat 2012 Salı

David Blatt 2 Yıl Daha Maccabi'de

Maccabi Tel Aviv ve David Blatt sezon sonu bitecek olan kontratı 2 yıl daha uzattılar ve bir yıl da uzatma opsiyonu koydular. Müthiş yoğun bir fikstür, hiç durmadan maç yapan ama sürekli kazanan bir takım. Blatt'ın bu sene bir nevi yeniden kurduğu Maccabi Tel Aviv hem ligde, hem Adriyatik liginde, hem de Eurolig'de yoluna devam ediyor. Aldıkları İsrail Kupası da bonus. Tamam belki Eurolig hariç diğer liglerde aşırı zor rakipler mevcut değil ama maç trafikleri de Avrupa'da her takımın kolay kaldırabileceği bir trafik değil. David Blatt "Şu anki durumumuz pek ideal değil. Pazar ve Pazartesi maç yaptık, yorgunuz. 4 günde üç tane maç oynamak çok zor ama Barcelona maçını çok ciddiye alacağız, tüm gücümüzle oynayacağız. Bazen vücudun başarısız olduğu yerde, akıl ve yürek başarılı olabiliyor." diyerek durumu gayet iyi anlatmış.

İstikrar güzel şey, hele de ülkemizde başarısız olup giden koçlar böyle başarılar yakalayıp sözleşme uzattıkça insanın içi burkuluyor "Hata hep mi koçlarda mı acaba?" diye soruyor kendi kendine.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...