Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

30 Eylül 2009 Çarşamba

Sportingbet Fantasy Challenge

Kimileri 50-60 takımla katılıyor,arada birini denk getirip ödül alıyor,kimisi birkaç takımla keyfine oynuyor bu oyunu.Her fantezi oyunu gibi yarıda unutuluyor çoğu zaman :) İlk başladığında Eurolig Fantasy Challenge idi,geçen sene NikeID oldu,bu sene de Sportingbet oyuna sponsor olmuş.

Bilmeyenler için biraz oyun hakkında bilgi vereyim.Her hafta belli bir süreye kadar kadro kurma şansınız var.Belli bir paranız ve her hafta performanslara göre değişen oyuncu fiyatları neticesinde kadronuzu kuruyorsunuz ve seçtiğiniz oyuncuların haftanın en iyileri olması için dua ediyorsunuz :) Bunun karşılığında da haftanın en iyileri,sezonun en iyileri,Top 16'nın en iyileri ve toplamda en iyiler ödül alıyorlar.Ayrıca 3 sayı ve asist kategorilerinde de ayrı ödüllendirme var.Her kişi bir hesaptan 5 takım kurabiliyor.

Fiyatlar açıklanmış.Başarıyı yakalayanlar her zaman ilk haftalarda ucuzken bombayı yakalayanlar oluyor.İncelemek isteyenler için link burada.Her hafta burdan paylaşırız kadrolarımızı.Herkese bol şans.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...