Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

28 Eylül 2009 Pazartesi

Letonya'da Kazan Kaynıyor

FIBA daha önce Kambala'ya maç sonu Hamann'a attığı dirsek sebebiyle 6000 euro para cezası ve 4 uluslararası maçtan men cezası vermişti.Turnuva öncesi de Kaspars Berzins Efes World Cup için geldiği Türkiye'de eğlencenin dozunu fazla kaçırınca koç Kemzura tarafından kadrodışı bırakılmıştı ve takımdaki diğer oyuncularda ufak bir başkaldırış durumu sözkonusu olmuştu.

Letonya'da,toplanan federasyonsa konuyu görüşüp cezaların kapsamını biraz(!) genişletmiş.Federasyonun resmi sitesindeki duyuruya göre Kristaps Valters 3 yıl,Armands Skele de 2 yıl milli takımdan men edilmiş.Kaspars Berzins, Andris Biedrins ve Kaspars Kambala da disiplinsiz hareketleri tekrarlandığında yürürlüğe girmek üzere 1 yıl milli takımdan men cezası almışlar.

Federasyon gruptan çıkamamalarına rağmen koç Kemzura'ya da yeni bir kontrat önermiş.Litvanyalı koça karar vermesi için 15 Ekim'e kadar süre tanımış.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...