Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

20 Kasım 2011 Pazar

Andrei Kirilenko'nun Burnu Kırıldı

Sezonun şu ana kadarki en değerli, en özel ve en verimli performansının altında imzası bulunan Andrei Kirilenko, Krasnye Krylia maçında şanssız bir şekilde sakatlandı. Yüzüstü düşen Kirilenko'nun ilk anda kaşında açılma görünse de daha sonra yapılan açıklamada ilk müdahalede sol kaşına dikişin hemen atıldığı, kırılan burnuna ve sol omzuna müdahalenin ise Moskova'ya dönüşte detaylı olarak yapılacağı belirtildi. 2 veya 3 maç kaçıracak Kirilenko ve maske ile oynamaya devam edecek. 

CSKA Moskova için çok kritik bir fikstür yok ve Kirilenko'nun yokluğunda bir süre idare edebilirler ama bu kadar formdayken ve uzun bir süre sonra sakatlık olmadan oynarken Kirilenko'nun bunu yaşaması büyük şansızlık. Kimileri nazar diyebilir ama ben nazar demeyi Kirilenko'ya büyük haksızlık olarak görürüm çünkü sakatlandığı pozisyonda bile Krstic'e yardıma geliyordu. Sezon başından beri hiçbir pozisyonda yere atlamaktan, mücadeleye girmekten çekinmeyen Kirilenko, NBA ithalatındaki en değerli parçaydı. Sakatlık pozisyonu aşağıda. Sıkıntılı sahneler var, yüreği dayanmayan izlemesin diye uyaralım.


0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...