Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

12 Ağustos 2010 Perşembe

Kelimelere Dökemediklerimiz

Geride kalan 12 gün ve yazabildiğimiz sadece 9 mesaj. Hem Marko'nun, hem benim, hem de Hakan'ın yoğun temposu gördüklerimizi, okuduklarımızı, zaman zaman telefonda konuştuklarımızı bu satırlara dökemememize sebep oluyor. Haliyle en çok bizi üzüyor bu durum. Gerek iş saatlerindeki teknik imkansızlıklar, gerek vakit darlığı bloga darbeyi vuran faktörler oldular. Şampiyona için planladığımız tek tek takım analizi de, bilgisayarımda duran hazırlık maçları da malesef bu temponun kurbanı oldu. En azından şampiyona bitene kadar bu temponun çok üzerine çıkmamız zor görünüyor. Günde "yazmaya değer" 3-4 mesaj yazıyordum ama iş temposuyla beraber ortalama 1'in altına düştük ve ne kadar istesek de malesef bir süre üstüne çıkamayacağız gibi görünüyor. İnşallah başarabiliriz. Şampiyona sonrasında ise Eurolig için güzel düşüncelerimiz var. Bir yere kaybolmadığımızı, buralarda olup takip ettiklerimizi kelimelere dökemediğimizi söylemek istedim. Şu an için blogdan ziyade twitterda daha rahat paylaşım oluyor. Katılmak isteyenleri buraya alayım.

Söyleyeceklerim bu kadar değil. Kardeşim İlker (Marko) yakın zamanda Fenerbahçe TV'de basketbol programına başlıyor. Önce Dünya Şampiyonası, ardından da TBL ve Eurolig dönemi. Kendisine sonsuz başarılar diliyorum. En sonunda hakettiği güzelliklere kavuştu. İnşallah çok daha iyilerine.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...