Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

21 Haziran 2010 Pazartesi

Marko Artık Maliano Blog'da

İnternette takip ettiğim blogların en başında Marko'nun Yeri geliyor. Sadece aynı konulara meraklı olduğumuz için değil; üslubunu, yorumlarını ve etik çizgisini de her zaman takdir ettiğim içindir bu ilgi. Aslında daha önce bu konuda ortak fikre varmıştık ama İlker'in endişeleri sebebiyle rafa kaldırdığımız bir birliktelik arayışı olmuştu. Endişeler giderildi ve Marko (İlker) da artık burada Avrupa basketbolunun altını üstüne getirecek. Yakın zamanda yoğun olarak başlayacak iş hayatı sebebiyle güncelliği korumak için bir arkadaşı daha kadroya katabiliriz. Kendisine hoşgeldin diyorum, iyi ki de geldi. Bu saatten sonra hangi takım hangi oyuncuyu alırsa alsın Avrupa'da yılın transferi benim için budur. Artık mesajların altındaki yazar kısmına daha dikkatli gözlerle bakmak gerekecek. Kendi blogunu daha farklı bir konseptte devam ettireceğini de iletmiş olayım.

Ekleme: Deneme Yazıları sitesinin editörlerinden Hakan Celep de bu yoğun trafikte bize yardımcı olacak.

Daha önce Caner Eler'in de siteye katkıları olacağını söylemiştim ama yoğun temposu sebebiyle bu konuda malesef arzuladığımız noktaya gelemedik. Bu konuda hayalkırıklığına uğrattığım birileri olduysa verdiğim sözün getirdiği mahçubiyetten ötürü özürlerimi ileteyim. Caner yazabildiği sürece yine yazıları burada yayınlanacakstır.

6 yorum:

saLsa dedi ki...

Vayyyy.. Ne diyeyim süper valla.. Güçler birleşti yani..:) Süpersiniz..

dejavu dedi ki...

Adamlar basketbolu seviyor beyler.:)

Hayırlı olsun..

Adsız dedi ki...

hayırlısı olsun..bu blog en iyilerden biri olur..

Ergün

Redvidigal dedi ki...

Hayırlı olsun:) Voltranı oluşturdunuz artık:)

ako dedi ki...

Avrupa basketbolu için takip ettiğim iki ismin (başka var mı zaten:) aynı blogda olması güzel oldu.

yangchonchoi dedi ki...

Kafamdaki üzücü "Yoksa Maliano devam etmeyecek mi?" sorusu da böyle yanıt bulmuş oldu. Umut verici bir hamle, tebrik ederim.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...